Lähtölista

Vielä voit ilmoittautua kisapaikalla mukaan!

Joulukinkku arvotaan kisailijoiden kesken!

 

Kinkkuhiihdot 8.12.2019 Rantasalmi

 

L Ä H T Ö L I S T A

© Rantasalmen Urheilijat
 

 

Kilpailun sarjat: N8V; M8V; N10; M10; N12; M12; N14; M14; N16; N70; M70; M16V
; N20; NYL; M18; M35; M45; M50; M55

N8V Naiset 8 vuotta 1x0,5km 0.5 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.01.30            N8V          4  Heta Räisänen           Joroisten Urheilijat
11.02.00            N8V          5  Veera Auvinen           RantUrh

Sarjaluettelo

M8V Miehet 8 vuotta 1x0,5km 0.5 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.03.30  60398401  M8V          8  Nuutti Suvinen          Leppävirran Viri
11.04.00  60291448  M8V          9  Paulus Kinnunen         Pieksämäen Veikot
11.04.30  60323261  M8V         10  Aleksi Ehrnrooth        Juvan Urheilijat
11.05.00            M8V         11  Jussi Turpeinen         Laukaan Urheilijat

Sarjaluettelo

N10 Naiset 10 vuotta 1x1.2km 1.2 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.06.30  60413536  N10         14  Liina Suvinen           Leppävirran Viri

Sarjaluettelo

M10 Miehet 10 vuotta 1x1,2km 1.2 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.08.00  40476363  M10         17  Oliver Viitanen         Kerimäen Urheilijat
11.08.30            M10         18  Iivo Räisänen           Joroisten Urheilijat
11.09.00            M10         19  Topi Turpeinen          Laukaan Urheilijat

Sarjaluettelo

N12 Naiset 12 vuotta 1x1.2km 1.2 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.10.30            N12         22  Viktoria Noskova        RantUrh
11.11.00  60313353  N12         23  Netta Paloheimo         Kerimäen Urheilijat
11.11.30  60301082  N12         24  Isla Mähönen            RantUrh

Sarjaluettelo

M12 Miehet 12 vuotta 1x1.2km 1.2 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.13.00  40402996  M12         27  Sisu Suvinen            Leppävirran Viri
11.13.30  40407930  M12         28  Johannes Kääriö         SavonlHS
11.14.00  40345398  M12         29  Nuutti Seppänen         SulkUrh41

Sarjaluettelo

N14 Naiset 14 vuotta 2x1,2km 2.4 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.15.30  40436378  N14         32  Peppi Seppänen          Kerimäen Urheilijat
11.16.00  40408653  N14         33  Salla Niemi             HyvinkHS
11.16.30  60291447  N14         34  Isla Kinnunen           Pieksämäen Veikot
11.17.00  40078304  N14         35  Janna-Julia Tilaeus     RantUrh
11.17.30  60303563  N14         36  Matilda Salonen         Juvan Urheilijat

Sarjaluettelo

M14 Miehet 14 vuotta 2x1.2km 2.4 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.19.00  60313343  M14         39  Lenni Paloheimo         Kerimäen Urheilijat
11.19.30            M14         40  Mikko Turpeinen         Laukaan Urheilijat
11.20.00  40053991  M14         41  Aapo Turtiainen         Kerimäen Urheilijat
11.20.30  40217264  M14         42  Ossi Mutikainen         SavonlHS
11.21.00            M14         43  Veikka Huuskonen        RantUrh
11.21.30  40466748  M14         44  Otto Konttinen          Leppävirran Viri

Sarjaluettelo

N16 Naiset 16 vuotta 2x1.2km 2.4 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.23.00  60291446  N16         47  Saana Kinnunen          Pieksämäen Veikot

Sarjaluettelo

N70 Naiset 70 vuotta 2x1.2km 2.4 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.24.30  40207797  N70         50  Liisa Kämäräinen        RantUrh

Sarjaluettelo

M70 Miehet 70 vuotta 3x1,2km 3.6 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.26.00  27477603  M70         53  Pertti Kosunen          RantUrh
11.26.30  27455777  M70         54  Teuvo Juutilainen       LeppUrh
11.27.00  27530922  M70         55  Paavo Pajunen           RantUrh

Sarjaluettelo

M16V Miehet 16 vuotta 3x1.2km 3.6 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.28.30  Lisenssi  M16V        58  Junai Noskova           RantUrh
11.29.00            M16V        59  Ville Huuskonen         RantUrh

Sarjaluettelo

N20 Naiset 20 vuotta 3x1.2km 3.6 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.30.30  34493942  N20         62  Kerttu Seppänen         SulkUrh41

Sarjaluettelo

NYL Naiset 3x1.2km 3.6 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.32.00  29446975  NYL         65  Netta Tuhkanen          RantUrh

Sarjaluettelo

M18 Miehet 18 vuotta 5x1.2km 6 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.33.30  40053990  M18         68  Arttu Turtiainen        Kerimäen Urheilijat
11.34.00            M18         69  Jarkko Tolvanen         Joroisten Urheilijat
11.34.30  34569902  M18         70  Antti Seppänen          SulkUrh41
11.35.00            M18         71  Valtteri Huuskonen      RantUrh

Sarjaluettelo

M35 Miehet 35 vuotta 5x1.2km 6 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.36.30            M35         74  Sergei Noskov           RantUrh

Sarjaluettelo

M45 Miehet 45 vuotta 5x1.2km 6 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.38.00  60164555  M45         77  Petri Pulkkinen         LeppUrh
11.38.30            M45         78  Pekka Huuskonen         RantUrh
11.39.00            M45         79  Marko Huupponen

Sarjaluettelo

M50 Miehet 50 vuotta 5x1.2km 6 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.40.30  27432606  M50         82  Heikki Hämäläinen       Juvan Urheilijat
11.41.00            M50         83  Janne Vilve

Sarjaluettelo

M55 Miehet 55 vuotta 5x1.2km 6 km

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.42.30  27578942  M55         86  Arto Tilaeus            RantUrh

Sarjaluettelo